Aktuality

Největší vinná láhev v ČR - video

O největší vinné láhvi už jsme psali. Chcete-li se na vlastní oči podívat jak vlastně vznikala, teď máte možnost.

Největší vinná láhev v ČR je v Templářských sklepech Čejkovice

O největší vinné láhvi už jsme psali. Chcete-li se na vlastní oči podívat jak vlastně vznikala, teď máte možnost.

Templáři dosáhli na český rekord - Největší láhev na víno v České republice!

Největší moravský producent vína, vinařské družstvo Templářské sklepy Čejkovice, je vlastníkem dalšího unikátního českého rekordu. Získalo jej za největší vinnou láhev v ČR. Zápis rekordu proběhnul ve čtvrtek 28. března 2013 v Templářských sklepech v Čejkovicích. Tento rekord potvrdila zápisem do knihy rekordů pelhřimovská Agentura Dobrý den. Není to však jediné prvenství Templářů. Vlastní také největší používaný vinný sud u nás, největší etiketu na láhev na víno a největší korkový uzávěr na láhev na víno.

Kapesní průvodce po stopách templářů zeměmi Koruny české

 V rámci tohoto cyklu Vám budeme přinášet každý týden jedno zajímavé místo, které je nějakým způsobem spjato s působením templářů na našem území. Těchto zastavení bude přibližně padesát, takže na konci našeho „kapesního průvodce“, kamkoliv se vydáte na výlet, jej můžete spojit i s malým templářským pozastavením.

Zveme Vás tedy na toulky přírodou, k procházkám po městech, k návštěvám památek nebo k příjemnému odpočinku ve sklípku - kde jinde začít než přímo u nás v Čejkovicích.

Máte chytrý telefon? Vyzkoušejte aplikaci Templářská vína.

Vyzkoušeli jste už aplikaci Templářských sklepů Čejkovice s názvem Templářská vína? Aplikace je určena pro chytré telefony a spočívá v načítání čárového kódu (známého také jako EAN či GTIN), díky kterému se dozvíte údaje o charakteru vína, vinici, odkud pochází hrozny, či technologii výroby. Zjistit ale můžete také podrobnosti ohledně sklizně, počtu vyrobených lahví, nebo dokonce on-line aktuální stav skladových zásob.

Hra Po stopách templářů byla k 31. 12. 2012 ukončena

Hry, soutěže a zájmové aktivity týkající se templářů a Templářských sklepů Čejkovice se pro rok 2013 v současné době připravují.

Všem účastníkům hry Po stopách templářů děkujeme za účast a doufáme, že v průběhu hry zažili spoustu vzrušujících zážitků, poznali historicky zajímavá místa a měli možnost rozšířit své vědomosti týkající se templářské tématiky.

Realizační tým Templářských sklepů Čejkovic

Šťastná výherkyně Velké křížové soutěže!

V soutěži, která probíhala od 1. 7. 2012 do 30. 9. 2012 v hypermarketech Globus, bylo možné vyhrát s Templářskými víny atraktivní ceny.

Nejlákavější a zároveň hlavní cenou byl automobil Chevrolet AVEO.

Velká křížová soutěž ukončena

Velká křížová soutěž byla k 30. 9. 2012 ukončena!

V soutěži, která probíhala v hypermarketech Globus, bylo možné vyhrát s Templářskými víny atraktivní ceny. Nejlákavější a zároveň hlavní cenou byl automobil Chevrolet AVEO.

Do Maroka s templářským růžovým

Templářské sklepy Čejkovice připravily v létě soutěž s růžovými víny a novým filmem Líbáš jako ďábel. Hlavní výhru – zájezd pro 2 osoby do Maroka, kde se film natáčel – převzala 17. srpna šťastná vítězka Věra Němečková.

Templářští rytíři putují po Česku

Na pouť po České republice bylo vysláno 5 templářských rytířů. Cílem každého rytíře je navštívit všech 50 schránek zařazených do geocachingvé hry Po stopách templářů. Kolika z nich se podaří splnit tento nelehký úkol, závisí na aktivitě účastníků hry. Ti budou figurky významných templářů přemísťovat ze schránky do schránky.